Z życia szkoły 2013/2014

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory do samorządu uczniowskiego świętem demokracji w szkole!

19  września w naszej szkolę odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Do kampanii wyborczej przystąpiło 4 kandydatów: Aleksandra Babiarz-uczennica klasy VI, Anna Nocuń-uczennica klasy V, Patrycja Proszczałkiewicz-uczennica klasy V i Natalia Szarek-uczennica klasy V. W czasie kampanii wyborczej kandydaci zaprezentowali wiele ciekawych pomysłów. Każdemu bardzo zależało na tegorocznych wyborach. Choć nikt się nie przyznawał, każdy miał tremę – w końcu po to się startuje, by zwyciężyć. Plakaty, ulotki, dyskusje, walka o każdy głos absorbowały uwagę wszystkich uczniów, którzy powinni poczuć, że cała społeczność tworzy samorząd.

Jeden z kandydatów w swoim programie zamieścił punkt dotyczący „szczęśliwego numerka”. Niemniej jednak kandydaci w swoich programach zamieszczali hasła, które odróżniały poszczególne programy wyborcze.

Nowy samorząd:

Przewodnicząca – Aleksandra Babiarz